Блог

Змова диктаторів: поділ Європи між Гітлером і Сталіним, 1939-1941

49129_82010У листопаді 2018 р. побачила світ чергова книга в рамках проекту LIKБЕЗ. Історичний фронт у видавництві Клуб сімейного дозвілля, авторства Андрія Галушки та Єгора Брайляна “Змова диктаторів: поділ Європи між Гітлером і Сталіним, 1939-1941”.
Книга розповідає про перипетії європейської історії на початковому етапі Другої світової війни, в контексті створення нацистсько-радянського союзу. Німеччина та СРСР, прагнувши завоювати нові території, вдалися до дипломатичного тиску та збройної агресії проти сусідніх країн. Показано політику Великої Британії та Франції щодо радянського прагнення домінувати в Балтиці, посилення економічного впливу Третього Райху в Південно-Східній Європі. Виявлено основні причини, передумови та перебіг битви за Британію та бойових дій в Західній Європі, Середземномор’ї та Близькому Сході 1940-1941 рр. Книга написана в науково-популярному стилі, ілюстрована та в ній вміщено картографічний матеріал.

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору