Походження українців

Пивна історія. Євген Синиця про давніх слов’ян (відео)

До вашої уваги — відеопроєкт Бориса Субоча “Пивна історія”.

У другому сезоні — шок-контент про давніх слов’ян від Євгена Синиці — археолога, викладача кафедри археології та музеєзнавства КНУ імені Тараса Шевченка. Перший сезон дивіться тут.

Увага! Відео належить до категорії 18+

Ніколи не повторюйте того, що тут побачите! Трюки з пивом виконують досвідчені професіонали в спеціально підготовлених умовах, на свій страх і ризик!!!
Також перепрошуємо за незвичну подачу історії та можливу ненормативну лексику.
Дякуємо за розуміння!

 

#1 Звідки взялися слов’яни?!

У цьому випуску ми дізнаємось звідкіля ж взялися наші давні предки. Чи є слов’яни трипільцями? Чи сильно сумували за Римською Імперією? І чому візантійщина винна в тому, що нас тоді називали скіфами?

 

#2 Падіння Риму та мовне питання Степана Гатило

Вся правда — від чого загинула Римська Імперія. Чи звали Аттілу Степаном? Чи існував меч Арея? Як слов’яни майже перемогли в битві на Каталаунських полях. І яким чином візантійське посольство до гунів доводить міць Української Ідеї.

 

#3 Побут та харчування давніх слов’ян. Племінні союзи

Поговоримо про склавінів та антів, і чим вони одне від одного відрізнялися. Яким був побут давнього слов’янина? І чим, зрештою, вони харчувались?

 

#4 Давньослов’янська промисловість

Відверта характеристика промислового рівня розвитку давніх слов’ян. Чому їх ножі були схожі на шила? Чи був чорний метал дорожчим за срібло? І коли серед слов’ян дозволили носити золото?

 

#5 Війна + рабство = цивілізація давніх слов’ян

Цього разу дізнаємось, як воювали давні слов’яни. Слов’янське лакшері — рабство. Чому всі (навіть греки) хотіли бути такими як слов’яни, і яким чином все це призводило до технологічного і культурного розвитку.

 

#6 Як навалять Візантії? Військова стратегія давніх слов’ян

Разом з Євгеном Синицею ми поринемо у цілком реальний світ раннього середньовіччя, де наші голопузі предки самими лише списами та дротиками примудрялися дати прочухана наймогутнішій імперії того часу.

 

#7 Слов’янські боги та постапокаліптичне виживання

Нарешті з’ясуємо, якими були слов’янські боги. Чому вони найкращі? Яким чином відрізнити справжнє слов’янське язичництво від сучасних міфів та фейків на цю тему?

 

#8 Змієві вали. Шокуюча правда

Нарешті це сталося! Археолог Євген Синиця нарешті дасть абсолютно публічну та остаточну відповідь давньому як Змієві Вали відповідь про те, що таке Змієві Вали!!! Хто їх побудував? Нашо вони здалися? Та чого ж вони такі здоровенні і незрозумілі?!!!

Допомогти проєкту:
Visa: 4149 4978 6364 5984
Маster card: 5168 7554 2072 6263
Приват Банк. Отримувач: Борис Субоч.
Не забувайте вказувати своє ім’я/нікнейм! Всі патрони будуть в титрах 🙂

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору