Нащадки Русі

Пивна історія. Андрій Оленич про Русь (відео)

До вашої уваги — відеопроєкт Бориса Субоча “Пивна історія”.

У першому сезоні — тверезі міркування про Русь Андрія Оленича — історика, археолога, реконструктора та великого поціновувача горщиків усіх епох.

Увага! Відео належить до категорії 18+

Ніколи не повторюйте того, що тут побачите! Трюки з пивом виконують досвідчені професіонали в спеціально підготовлених умовах, на свій страх і ризик!!!
Також перепрошуємо за незвичну подачу історії та можливу ненормативну лексику.
Дякуємо за розуміння!

 

#1 Русь та як в ній жити
У цьому випуску Андрій Оленич Розповість вам про давнє життя наших предків. Про те, через що сварились, як робили бізнес, про що писали один одному та до чого прагнули громадяни давньоруської держави.

 

#2 Давньоруський ФОП
Як замутити бізнес у Давній Русі? Де взяти стартовий капітал? Що буде з тим, хто прогорить? І, зрештою, як ви будете жити, якщо у вас все вдасться і ви таки “виб’єтесь в люди”? Про це, а також про імпортні товари, графіті, повсякденну мову та наскільки вона близька до сучасної української, розповідає Андрій Оленич

 

#3 Давньоруський середній клас
Як жив середньостатистичний русич? Що та коли він їв? Чим був небезпечний давньоруський хліб? Як виглядав будинок типового селянина/киянина ззовні та зсередини і наскільки брудними були давньоруські вулиці? Та й взагалі — мешканці яких саме територій мали честь вважати іменувати себе гордим словом “Русь”? Про це, а також про давню українську мову, дозвілля в храмах, переписку з богом та похабні графіті почуємо від Андрія Оленича.

 

#4 Та на Русі! Та по-багатому!
Багате життя…. Скільки ж грошей в цьому слові… І дійсно — скільки? І що воно таке — бути заможних в часи Давньої Русі? Про це, а також про курс тогочасної гривні, варіанти інвестування, побут, звички та будівлі елітних районів руських міст, а також про найдраматичнішу знахідку київського Подолу, розповідає Андрій Оленич.

 

#5 ДавньоРусьХрамБуд
Ви — князь? У вас є амбіції? Ви живете в Давньоруські часи? Тоді вам потрібен Храм! І ви знали до кого звертатись, адже ми розкажемо вам все про якість давньоруських церков, про те, хто займався їх побудовою, чому не візантійці (вони ж греки), і чи були на Русі справжні давньоруські масони!

 

#6. Давньоруська кухня, монастирі, медицина та туризм
У підсумковому випуску циклу про давньоруське життя Андрій Оленич розповідає про кухню Давньої Русі. Чи були давньоруські монахи більш духовними ніж сучасні? Наскільки розвинутою була тогочасна медицина і чи взагалі існувало таке явище, як давньоруський туризм?

Випуски наступного сезону дивіться тут

Допомогти проєкту:
Visa: 4149 4978 6364 5984
Маster card: 5168 7554 2072 6263
Приват Банк. Отримувач: Борис Субоч.
Не забувайте вказувати своє ім’я/нікнейм! Всі патрони будуть в титрах 🙂

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору