Актуальне

Борис Черкас взяв участь у зборах резервістів

“LikБез. Історичний фронт” народився на хвилі захисту України, і його учасники присвячують себе цій місії не лише перед монітором за клавіатурою або з мікрофоном у лекційній залі… 13-17 травня 2019 р. представник нашої спільноти Борис Черкас взяв участь у великих навчальних зборах бригади територіальної оборони Києва.

Як повідомляє прес-служба Оперативного командування “Північ”, п’ять днів напружених тренувань минули немарно: задачі відпрацьовані на відмінно! Гості – очільники територіальної оборони країн Балтії та заступник Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України – відзначили високу майстерність учасників навчань, їх вмотивованість, наполегливість в досягненні високих результатів. На завершальному етапі в якості “диверсантів” до навчань долучилися військові Збройних Сил та волонтери, що мають досвід бойових дій, тож боротьба підрозділам ТРО випала нелегка. Але вони тим не сумують, навпаки, вдячні своїм інструкторам і “спаринг-партнерам” за корисну науку і допомогу в оволодінні різноманітними прийомами відбиття агресії та протидії ворожим ДРГ. Ще кілька сотень громадян України отримали навички, які допоможуть їм захистити себе, своїх близьких, і рідне місто.

Цьогоріч 18 травня в Україні вперше відзначають День резервіста. Понад 20 років в Україні планували створити військовий резерв. І сьогодні, в умовах війни, українська держава впевнено демонструє надійний та злагоджений корпус резерву. Резервісти – ті, хто готові у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, вони є прикладом патріотизму та прояву громадянської позиції – зазначають в ОК “Північ”.

876

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору