Актуальне

Історик Олександр Гогун про Сталіна

Публікуємо відео лекції російського історика Олександра Гогуна, прочитаної в Берліні 31 жовтня 2020 р. Оцінки дослідника разюче контрастують з тезами, які активно просуваються в Росії та покликані «відбілити» образ вождя як видатного російського державника.

Олександр Гогун – історик, освіту і вчений ступінь здобув у Санкт-Петербурзі. Нині – асоційований дослідник у Вільному університеті Берліна. Автор численних публікацій про націоналістичне підпілля та партизанські формування на теренах України. Завдяки своїм науковим працям здобув низку дослідницьких стипендій, в тому числі стажування у Центрі досліджень Голокосту та геноциду в Амстердамі, грант Діани та Говарда Волла Центру перспективних досліджень Американського меморіального музею Голокосту (USHMM) та постдок Міжнародного інституту досліджень Голокосту Яд ва-Шем, а також стіпендію Інституту гендерних іудейських досліджень Хедасса Брандайс в 2015 р.

Вебсайт дослідника: www.gogun.org

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору