Актуальне

Анонс публічних подій на осінь-2016 в рамках проекту «LikБез. Уроки історії»

«LikБез. Історичний фронт» та Національний музей історії України відкривають осінній сезон лекцій і презентацій. Найближчим часом відбудуться такі заходи:

24 вересня Олексій Сокирко виступить з лекцією: «”Щоби їлось і пилося, щоб хотілось і моглося”. Як харчувалася козацька Україна».

1 жовтня Катерина Кобченко розкриє тему: «Нова радянська жінка. Емансипаційні практики радянської влади 1920-1930-х років».

15 жовтня відбудеться презентація видання «Історія українського війська», за участі авторів: Василя Павлова, Михайла Відейка, Євгена Синиці, Бориса Черкаса, Олексія Сокирка, Андрія Руккаса, Володимира Лободаєва, Яни Примаченко.

29 жовтня Оксана Юркова читатиме лекцію: «Як правильно читати Грушевського, або до питання про творчу майстерню вченого».

Приходьте до Музею, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 2. Початок лекцій о 16:00. Презентація книги 15 жовтня розпочнеться о 12:00. Вхід за музейним квитком, мінімальною вартістю 10 гривень. Актуальну інформацію про заходи відстежуйте на сторінці Facebook спільноти.

«LikБез. Уроки історії» – це самостійне продовження проекту «Відкрита школа історії», в якому «LikБез» раніше брав участь із громадською організацією «Патріотичні ініціативи» з осені 2015-го до весни 2016 року.

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору