Документи

Про об’єднання діяльності УСРР та РСФРР

Рішення Всеукраїнського революційного комітету від 27 січня 1920 р.

Про об’єднання діяльности УСРР та РСФРР.

image007В розвиток угоди Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету від 1-го червня 1919 року про об’єднання діяльності обох Республік, надалі до остаточного оформлення взаємовідносин останніх, оголошується:

  1. Всі декрети та постанови У.С.Р.Р., що торкаються органів влади і подвідомчих установ, звязанних з вищезазначенною угодою (а саме: Військові, В.Р.Н.Г., Продовольства, Працсоцзабезу, Шляхів Сполучення, Пошти и Телеграфу та Фінансів), касуються і замінюються декретами Р.С.Ф.Р.Р. Останні набувають чинності і підлягають негайному виконанню.
  2. Всі декрети и постанови, видані в цій галузі до менту оголошення цього, лічити скасованими.
    Доручити комісіям Всеукрревкому, діяльність яких зв’язана з вишезгаданною угодою, приступити до термінового перегляду кожної по своему відомству і подати на затвердження Всеукрревкому ті з них, які потребують змін в залежности від українських обставин.
  3. Комісії, обраній Всеукраїнським Центральним Виконавчим Комітетом, для вироблення конкретних форм об’єднання Республік, негайно відновити свою працю.

м. Харків, дня 27-го січня 1920 року.

Голова Всеукраїнського Революційного Комітету Петровський.

Члени Всеукраїнського Революційного Комітету: Затонський, Мануільський, Гринько.
Заст. голови Комісії Юстиції при Всеукрревкоме Канарський.
Керуючий справами Всеукрревкому Єрмощенко.

(Оголошено в «Ізвестіях» Всеукрревкому від 30-го січня 1920 р., Ч. 35.)

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору