Проект Україніка

ukrainika_bannerПроєкт Україніка – це популяризація мілітарної історії мимохідь.

Стильний принт з пізнавальною інфографікою – наш спосіб нагадати про славетні битви та звитягу воїнів, що вплинули на формування української державності.

Вдягнувши наш одяг, ви виходите у місто і мимохідь стаєте освітянином/освітянкою у публічному просторі. Уявіть: у транспорті чи на вулиці, розглядаючи спину з принтом Україніка, людина запам’ятає дату битви, можливо принт стане і приводом для бесіди на історичну тему з вашими друзями або колегами.

Назви битв і дати, місця та держави, типи зброї та військових формувань, їх чисельність і багато іншого – усе це, від шрифтів до найдрібніших деталей – складові наших принтів, вивірені у консультаціях з фахівцями з історії, учасниками проєкту «LikБез. Історичний фронт». Принти намальовані художником Олександром Ком’яховим – любителем історії, а сам одяг і друк виконаний спеціалістами 281z – розробниками власної лінії військового одягу.

Ми створюємо одяг Україніка, бо хочемо, щоб українці пам’ятали, як боронили нашу Батьківщину пращури, щоб надихалися перемогами, робили висновки з поразок, знали тернистий шлях, який було подолано заради того, щоб Україна відбулася як держава. Ці знання допоможуть нам захищати і творити Україну майбутнього.

Переходь на вебсайт проєкту Україніка

Завітай на сторінку у Фейсбуці

Познайомся з виробником

Дізнайся більше про славетні битви, яким присвячено принти

Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору