Проект УКРАЇNІКА

УКРАЇNІКА це популяризація нашої історії мимохідь.

Вдягнувши футболку УКРАЇNІКА ти виходиш в місто і стаєш освітянином у тисняві громадського транспорту чи блукаючи алеєю парку, серед вуличної метушні або у затишку кав’ярні, в натовпі клуба чи тиші бібліотеки. Будь де…

Стильний принт з назвою битви і її датою спереду та стисла пізнавальна інфографіка на спині — наш спосіб нагадати про славетні битви, які вплинули на формування державності сучасної України.

Ці принти присвячені історії України, військовій звитязі її синів, пам’яті про наш героїчний спадок.

Ми мусимо пам’ятати, як виборювали нашу Батьківщину праотці, надихатися перемогами, робити висновки з поразок, знати той тернистий шлях, який було подолано для набуття сучасної державності України. І спираючись на це знання захищати нашу свободу та творити велич України майбутнього.

Проект Україніка – це спільний проект видавництва “Люта Справа”, художника Сашка Ком’яхова, історичного порталу “Лікбез” та групи розробки 281Z.

Тисни тут, щоб дізнатися, що є новенького.

Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору