Походження українців

Пивна історія. Семесюк і Галушко про українське державотворення (відео)

До вашої уваги — відеопроєкт Бориса Субоча “Пивна історія”.

У третьому сезоні — руйнування міфів і спростування фейків про українське державотворення у виконанні Івана Семесюка та Кирила Галушка. Другий сезон дивіться тут.

Увага! Відео належить до категорії 18+

Ніколи не повторюйте того, що тут побачите! Трюки з пивом виконують досвідчені професіонали в спеціально підготовлених умовах, на свій страх і ризик!!!
Також перепрошуємо за незвичну подачу історії та можливу ненормативну лексику.
Дякуємо за розуміння!

 

#1 Як австрійський генштаб вигадав Україну?

Чи можна придумати народ? Вигадати його мову та культуру? Чи реально зробити в рамках одного генерального штабу? Хто і коли кого попридумував — розкажуть Іван Семесюк та Кирило Галушко

 

#2 Українська національна ідея. Давній фундамент сучасних ідентичностей

У цьому випуску будемо з’ясовувати, як формувалась українська національна ідея, на який історичний фундамент вона спирається, і які її основні елементи.

 

#3 Асиміляція по-українськи. Кошмар завойовника

Чи може асиміляція бути національною суперсилою? Яким чином могла з’явитися нова порода українців і до чого тут взагалі монголи? Про все це дізнаємося у випуску.

 

#4 Який з генштабів придумав більше України? Феномен бурякової людини

Чи австрійський генштаб придумав основу для української незалежності, чи все ж таки російський може скласти йому в цьому гідну конкуренцію? Феномен бурякової людини, регіональний аграрний символізм як альтернатива проекту національного пантеону.

 

#5 Фейки шкільної освіти. Трипільські лящі

Як недосконалість шкільної освіти врятувала ціле покоління українців від численних історичних фейків? Міф про мирних трипільців — землеробів та наскільки могутніми були їхні лящі? Будемо з’ясовувати разом, під пиво.

 

#6 Мовне питання давніх слов’ян як основа народу українців. Слов’янська експансія

У цьому випуску: Як мовне питання давнього слов’янського народу може стати державотворчим фактором сучасної України? І чи були давні протоукри могутніми завойовниками?

 

#7 Кельти, Золота Орда, та унікальність козацького воїнського міфу

Наскільки сильним був вплив кельтів на давніх слов’ян? Яким чином Золота Орда забезпечила безпеку простих русинів від набігів кочовиків Дикого Степу? В чому унікальність козацького воїнського міфу?

 

Допомогти проєкту:

patreon.com/wildfoxfilm

Visa: 4731 2196 1321 6906
Маster card: 5363 5420 1076 4505
Приват Банк. Отримувач: Борис Субоч.
Не забувайте вказувати своє ім’я/нікнейм! Всі патрони будуть в титрах 🙂

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору