Актуальне

Офіційна інформація щодо проекту "Відкрита школа історії проекту LikБез"

ВІДКРИТА ШКОЛА ІСТОРІЇ ПРОЕКТУ LikБез. Історичний фронт

Ця інформація підготовлена для державних органів, наукових та освітніх установ, культурних закладів України для організації відповідних заходів. Тому це — не на широкий загал, а як офіційна довідка, на яку посилатимуться в офіційних паперах.

Ініціатор проекту LikБез та “Відкриті школи від LikБез” – всеукраїнська громадська організація “Наукове гуманітарне товариство”. Свідоцтво про реєстрацію юрособи А01 №725608 від 20.07.2010. Юр. Адреса: 04107, м.Київ, вул.Печенізька, 8. Голова правління організації — Галушко К.Ю.

Інтернет-проект організації: “LikБез.Історичний фронт”

Відкриті школи історії – науково-просвітницький проект з популяризації історії України.

Форма проведення: публічні лекції, дискусії, бесіди.

Вже проведено: у містах Київ, Львів, Вінниця, Харків, Кіровоград, Краматорськ.

Учасники проекту: історики з провідних наукових та освітніх інституцій України.

Адресна аудиторія: школярі, студенти, вчителі, військовослужбовці, вільна публіка.

Підпроект “Відкриті школи історії на Сході України” (червень-листопад 2016 рр.). Проект LikБез здійснюватиме лекційні та інші просвітницькі заходи у містах України, наближених до зони АТО (Донецька, Луганська, Запорізька області). Адресна аудиторія: вищі навчальні заклади (студенти), школи (учні), учителі історії, військовослужбовці.

Графік та міста проведення будуть уточнюватися.

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору