Інші події

На Форумі видавців спеціальна програма “Історичний фронт”

Євген Сверстюк, Володимир В’ятрович, Кирило Галушко та інші відомі дослідники під час Форуму видавців у Львові дискутуватимуть про місію істориків в інформаційному протистоянні, значення «ленінопаду» на Сході України для перемоги у війні з Росією, як через інтернет зробити доступними архіви КҐБ та де проходить український інтелектуальний фронт.

На Форумі видавців спеціальна програма "Історичний фронт"

Спеціальна програма в рамках 21-го Форуму видавців «Історичний фронт. Як історія змінює майбутнє», організована Центром досліджень визвольного руху та Національним музеєм-меморіалом «Тюрма на Лонцького». Місце проведення заходів: музей «Тюрма на Лонцького», вул. С. Бандери, 1 (вхід з вул. К. Брюллова).

Програма заходів:

11 вересня, четвер

15:00 — 15:45 Презентація книги: Володимир Ушенко «Будні районного ґебіста (сповідь опера КҐБ СССР)». Видавництво «Наш формат», м. Київ. Учасники: Володимир Ушенко, Антон Мартинов

12 вересня, п’ятниця

17:00— 18:30 Дискусія: Ленінопад та майбутній український арлінгтон. Кого і як має пам’ятати Українська держава. Модератор Павло Подобєд, представник Українського інституту національної пам’яті.

19:00 — 21:00 Лекція: Один в полі воїн: де проходить український інтелектуальний фронт? Євген Сверстюк, філософ, дисидент, учасник Ініціативної групи «Першого грудня», ведучий — журналіст Роман Шостак.

13 вересня, субота

13:00—14:00 Презентація книги «Менталітети». Збірка есеїв Ростислава Чопика. Учасник: Ростислав Чопик.

16:00 — 17:30 Презентація проекту avr.org.ua: Документи без паперу. Як електронні архіви змінюють роботу історика? Учасники: Андрій Когут, керівник Електронного архіву визвольного руху; Володимир Бірчак, заступник директора Архіву СБУ.

18:00 — 19:30 Презентація інтернет-проекту «ЛІКБЕЗ. Інформаційний фронт». Як Росія використовує історію в інформаційній війні? Учасники: Кирило Галушко, історик, керівник проекту; Володимир В’ятрович, директор Українського інституту національної пам’яті.

Прес-центр Центру досліджень визвольного руху:
history@cdvr.org.ua
тел./факс: +380 32 247-45-22

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору