Робота над проектом

Стан проекту і наші плани

Дорогі читачі! Дякуємо, що вас так багато — значить ми нашою командою робимо потрібну справу.

Зараз ми технічно оптимізувалися, і вже сьогодні сайт запрацює як слід, — готовий до будь-яких несподіванок на «історичному фронті». Тому вибачте за тимчасові незручності. Ми презентувалися лише 8 вересня, і за три тижні перетворилися на найбільш динамічний проект української «гуманітарки» в інтернеті. Це надихає.

Як ми працюватимемо далі?

Сайт буде оновлюватися щодня, руйнуючи ще якійсь міф, або «міфеня», публікуючи карти, документи та усе належне. Буде додаватися реакція на нашу роботу — від доброзичливців до несамовитих критиків, яких вже чимало і в Україні, і поза нею. Про нас вже чимало говорять — і в пресі, і на телебаченні, і на радіо.

Головне ваше зауваження: чому така слабка реакція на коментарі?

Все просто. Вас — дуже багато, а у нас ті дві–три людини, які встигають це робити, займаються цим у вільний від роботи час. Ми, на жаль, не сидимо на сайті з 9 до 17, ми — звичайні люди, яким ще працювати треба. Тому я по змозі буду робити регулярні узагальнюючі відповіді на найбільш поширені запитання, поки ми не знайдемо формат більш ефективної роботи з коментарями.

Ще раз хочу подякувати тим, хто допомагає фінансово, бо раптово необхідне технічне оновлення потребує вкладень. Також ми продовжуємо збирати кошти на іншомовні версії сайту, адаптовані під іноземного читача.

Якщо ви раптом не знайшли себе на сторінці НАМ ДОПОМАГАЮТЬ — пишіть, будь-ласка, мені на пошту або ФБ, ми не хотіли б виглядати невдячними.

Тому — розпочинаємо спілкування!

Щиро ваш Кирило Галушко.

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору