Актуальне

Анонс Днів воєнно-історичної реконструкції

14370131_10210600166298988_4001547806898334229_n«LikБез. Історичний фронт», Національний музей історії України та Історичний фестиваль «Цивілізація» запрошують відвідати серію лекцій-презентацій «Дні воєнно-історичної реконструкції», на яких Вам покажуть і розкажуть про військову уніформу, спорядження та озброєння різних епох – від Античності до Другої світової війни.

Виступатимуть відомі фахівці з військово-історичної реконструкції, воєнної історії, історики костюму та зброї (лектори), учасники воєнно-реконструкторського руху (презентація речей).

Проект має сімейне спрямування: можна буде послухати, подивитися, розпитати, потримати, сфотографуватися.

Найближчим часом відбудуться такі лекції-презентації:

22 жовтня – Сергій Шаменков (Одеса), керівник ВІК «Надвірна хоругва Івана Виговського»: «Мушкетери Івана Виговського»

29 жовтня – Андрій Мацьків, заступник голови Військово-історичного клубу «Повстанець»: «За честь, за славу, за народ. Військова боротьба і тактика УПА»

12 листопада – Олександр Харченко, керівник Військово-історичного клубу «Печерська сотня»: «Реєстровці Богдана Хмельницького»

10 грудня – Андрій Мацьків, заступник голови Військово-історичного клубу «Повстанець»: «Армія УНР: формування першої української регулярної армії ХХ ст.»

17 грудня – Сергій Шаменков (Одеса), керівник ВІК «Йончьопінзький полк»: «Союзники Мазепи. Шведська армія початку 18 ст.»

Приходьте до Національного музею історії України, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 2. Початок о 14:00. Вхід за музейним квитком, мінімальною вартістю 10 гривень. Після нового року буде продовження.

Коментарі
Звичайний патріотизм повинен бути підкріплений надійними джерелами і фактами, які можна використовувати як для свого усвідомлення, так і для «ідеологічних дискусій».
Вгору